Litori

Data wykonania: 02.2014

Klient: Litori

Rodzaj projektu: Rebranding

www.litori.pl

Litori to marka należąca do polskiej artystki – Wiolety Lewandowskiej, która istnieje na rynku od kilku lat. W ofercie firmy znajdziemy ręcznie wykonaną, srebrną biżuterię metodą wire-wrapping.

Tworzone produkty charakteryzują się niepowtarzalną stylistyką oraz dokładnością wykonania. Znajdują swoich licznych odbiorców zarówno w kraju jak i za granicą. Jakość biżuterii została wielokrotnie potwierdzona przez zadowolonych klientów jak i poprzez konkursy, w których została one nagrodzona.

Marka wymagała odświeżenia wizerunku, który nie pasował do wysokiej jakości produktów jak i świadczonych usług. Zastane logo oraz sposób prezentacji biżuterii nie oddawały w pełni ekskluzywności produktu jaki możemy dostać w Litori.

Zaproponowaliśmy całkowity rebranding opierający się na minimalizmie wykorzystanym zarówno w kolorystyce jak i w formie. Naszym głównym celem było maksymalne wyodrębnienie produktu oraz delikatnie i z klasą oznaczenie marki.

Stworzone logo opiera się na autorskiej typografii, w której charakterystyczne „L” może służyć m.in. jako sygnet podczas znakowania biżuterii. Logo dzięki prostej budowie jest czytelne oraz łatwe do reprodukcji praktycznie w każdym rozmiarze co było również jednym z głównych celów.

Litori_01
Litori_02
Litori_04
Litori_05
Litori_06

Facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmailFacebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail