MPS Sufity Napinane

Data wykonania: 11.2015

Klient: MPS Sufity Napinane

Rodzaj projektu: Projekt i wdrożenie strony www, Materiały drukowane, Promocja w mediach społecznościowych

www.mpssufitynapinane.pl

MPS Sufity Napinane jest firmą stawiającą swoje pierwsze kroki na rynku. Świadczy wysokiej jakości usługi remontowo-budowlane, specjalizując się w wykończeniach sufitów metodą napinania folii PVC. To rozwiązanie jest nadal mało popularne w naszym kraju, mimo tego, że charakteryzuje się wieloma zaletami, których na próżno szukać w innych ogólnodostępnych metodach.

Klient trafił do nas z gotowym projektem logo, które zostało, przez nas jedynie dopracowane pod względem technicznym. Naszym głównym zadaniem natomiast, było opracowanie wizerunku marki w Internecie, poprzez koncepcję graficzną fanpage na Facebooku oraz stronę wizytówkową prezentującą ofertę firmy.

Strona internetowa została zaprojektowana od podstaw, z myślą o urządzeniach stacjonarnych jak i mobilnych. Koncepcja graficzna charakteryzuje się przejrzystą strukturą treści oraz nowoczesną i
minimalistyczną kompozycją. Całość została wdrożona w oparciu o system zarządzania treścią WordPress, który pełni rolę zaplecza do edycji zawartości strony przez klienta.

Zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy również wizytówki oraz ulotki promujące wchodzącą na rynek markę.
Obecnie zajmujemy się promocją marki w mediach społecznościowych a w planach jest dalsza współpraca przy budowaniu wizerunku.


Facebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmailFacebooktwittergoogle_pluspinterestlinkedinmail