Informacje o projekcie

Data wykonania: 10.2015

Klient: Catphil

Rodzaj projektu: Naming, Kreacja logo

www.catphil.pl

Marka Catphill to nowość na rodzimym rynku. Firma zajmuje się produkcją oraz sprzedażą ekskluzywnych drapaków dla kotów.

Produkt cechuje się nowoczesnym wzornictwem, jakością wykonania oraz przyjaznym stosunkiem do środowiska dzięki zastosowaniu materiałów eko. Jest on skierowany do klienta, który pragnie by każdy element w jego mieszkaniu posiadał niepowtarzalny styl.

Zostaliśmy poproszeni o wymyślenie nazwy marki oraz wykonanie projektu logo, który odzwierciedliłby charakter sprzedawanych produktów i świadczonych usług w minimalistycznej, czystej formie.

Wykorzystując przestrzeń negatywową wpasowaliśmy kocią łapę w typograficzną część logo, która określa zarówno głównego użytkownika sprzedawanych produktów jak i ich przeznaczenie. Charakter zastosowanej typografii nawiązuje do kociej natury, która jest swawolna i beztroska. Logotyp może być wykorzystywany zarówno w wersji pełnej jak i skróconej gdzie wykorzystywana jest jedynie litera „C” pełniąca również funkcję sygnetu.

Szukasz projektanta graficznego?

Spodobały Ci się prezentowane powyżej projekty i chciałbyś abyśmy wykonali podobne dla Twojej marki? Napisz do nas i zapytaj o warunki współpracy.

Kontakt z nami

FacebooktwitterpinterestlinkedinmailFacebooktwitterpinterestlinkedinmail