Informacje o projekcie

Data wykonania: 4.2019

Klient: Doormet

Rodzaj projektu: Projekt logo, materiałów drukowanych, autorskiego systemu zarządzania zleceniami

www.doormet.com.pl

Doormet to lokalna firma z wielkim doświadczeniem, zapleczem maszynowym oraz umiejętnościami. Od 22 lat zajmuje się produkcją drzwi metalowych, okuć jachtowych i innych elementów wykonanych ze stali nierdzewnej. Firma współpracuje z wielkimi firmami tworząc wyposażenie dla wielu jednostek pływających na morzach i oceanach. Klient trafił do nas z przestarzałym wizerunkiem. Chciał go unowocześnić oraz dopasować do zmieniającego się dynamicznie rynku.

Na pierwszy ogień poszło standardowo logo, które musieliśmy stworzyć kompletnie od zera bez widocznego nawiązania do starego logotypu. Niestety poprzedni projekt nie posiadał elementów charakterystycznych, do których moglibyśmy się odnieść. Nowy znak z założenia miał byś stabilny, silny i nowoczesny. Postawiliśmy na bezszeryfową, ciężką typografię oraz abstrakcyjny sygnet. Sygnet zawiera odniesienie do litery „D” pochodzącej z nazwy marki, do drzwi oraz metalowych rur, z których powstaje bardzo wiele produktów finalnych na halach produkcyjnych firmy.

Kolejnym, bardzo istotnym projektem dla Klienta było opracowanie systemu zarządzania firmą i zleceniami. W tym przypadku postawiliśmy na autorskie rozwiązane napisane od podstaw. System ten ma za zadanie pomóc właścicielom na bardziej dokładną kontrolę wszystkich procesów zachodzących w firmie. Pracownicy zaś mogą na bieżąco aktualizować informacje dotyczące wykonanych w ciągu dnia zadań. Aplikacja zawiera 10 głównych modułów, w której możemy kontrolować m.in. zlecenia klientów, absencje pracowników, stan maszyn czy chociażby terminarz dostaw.

Wśród naszych projektów znalazły się także materiały drukowane takie jak wizytówki firmowe czy ulotki promocyjne. Oczywiście dopilnowaliśmy również realizacji zamówienia. W niedalekiej zaś przyszłości powstanie nowa strona internetowa, która zastąpi obecną, niepoprawnie wdrożoną.

prezentacja-logo-wersja-podstawowa
prezentacja-logo-pozytyw-monochromatyczne
prezentacja-logo-pozytyw-czarno-biale
prezentacja-logo-negatyw-kolorowe
prezentacja-logo-negatyw-czarno-biale
porownanie-logo-stare-oraz-nowe
opis-merytoryczny-budowy-sygnetu-logo
budowa-sygnetu-siatka-konstrukcyjna
autorski-system-crm-wizualizacja-mockup
autorski-system-crm-logowanie
autorski-system-crm-wybrany-pracownik
autorski-system-crm-maszyny
autorski-system-crm-harmonogram
autorski-system-crm-klienci
autorski-system-crm-pracownicy
autorski-system-crm-dodawanie-pracownika
autorski-system-crm-produkty
autorski-system-crm-rozliczenia-pracownicze
autorski-system-crm-terminarz-dostaw
autorski-system-crm-edycja-rekordu
autorski-system-crm-dodawanie-pozycji
autorski-system-crm-eksport
autorski-system-crm
wizytówki-firmowe-mockup
Szukasz projektanta graficznego?

Spodobały Ci się prezentowane powyżej projekty i chciałbyś abyśmy wykonali podobne dla Twojej marki? Napisz do nas i zapytaj o warunki współpracy.

Kontakt z nami

FacebooktwitterpinterestlinkedinmailFacebooktwitterpinterestlinkedinmail