Informacje o projekcie

Data wykonania: 03.2015

Klient: Empatia dla zmiany

Rodzaj projektu: Kreacja logo, Opracowanie podstaw identyfikacji wizualnej, Projekt i wdrożenie strony www

www.empatiadlazmiany.pl

Empatia dla zmiany to firma szkoleniowo-coachingowa prowadzona przez dwie sympatyczne i pełne pasji trenerki (Joannę Kosińską oraz Annę Macidłowską).
Zostaliśmy poproszeni o opracowanie podstawowej identyfikacji wizualnej, która odzwierciedlałaby charakter marki.

Prace zostały rozpoczęte od projektu logo, które ze względu na długą nazwę stanowiło dla nas niemałe wyzwanie. Również opracowanie sygnetu, który w prosty sposób stanowiłby syntezę słów zawartych w logotypie nie należało do łatwych zadań. Efekt końcowy naszych działań spotkał się pozytywnym odbiorem zarówno zlecających jak i klientów firmy.

Symbol uśmiechu połączony ze strzałką okazał się strzałem w dziesiątkę. Zawarliśmy w prostym znaku główne założenia marki – rozwój osobisty prowadzony w miłej i pozytywnej atmosferze. Poprzez zastosowanie odcieni zieleni i niebieskiego pogłębiliśmy ten efekt tworząc spójną koncepcję z jasnym oraz czytelnym komunikatem.

Po zakończonym etapie projektowania logo opracowaliśmy oraz wydrukowaliśmy wizytówki dla właścicielek Empatii dla zmiany. Minimalistyczna i czysta forma projektu umocniła spójny wizerunek na jaki pracowaliśmy. Wizytówka nie pozostawia również wątpliwości co do tego, że mamy do czynienia z profesjonalistkami w swoim fachu. Ten najczęściej wykonywany akcydens często jest traktowany po macoszemu. Nie doceniamy roli jaką pełni w pozyskiwaniu nowych kontaktów stosunkowo niewielkim kosztem.

Zajęliśmy się również obecnością w Internecie. Pierwszym projektem była oprawa graficzna fanpage na facebooku. Drugim zaś strona internetowa, która miała być miejscem służącym do promocji nowości w ofercie i ułatwienia kontaktu z klientem. Koncepcja graficzna obydwu projektów podtrzymuje wypracowaną stylistykę i charakter. Strona została przystosowana do wyświetlania zarówno na ekranach komputerów stacjonarnych jak i urządzeniach mobilnych.

Empatiadlazmainy.pl została opracowana na systemie zarządzania treścią – Joomla!, który dzięki intuicyjnemu interfejsowi stanowi wygodny sposób do aktualizacji zawartości strony www.

Szukasz projektanta graficznego?

Spodobały Ci się prezentowane powyżej projekty i chciałbyś abyśmy wykonali podobne dla Twojej marki? Napisz do nas i zapytaj o warunki współpracy.

Kontakt z nami

FacebooktwitterpinterestlinkedinmailFacebooktwitterpinterestlinkedinmail