Informacje o projekcie

Data wykonania: 11.2017

Klient: Herbarium

Rodzaj projektu: Projekt logo, materiały drukowane, strona internetowa

www.herbariumjewelry.com

Herbarium to marka stworzona przez polską artystkę, Ewę Sękowską-Kijko. W ofercie firmy jest ręcznie robiona, artystyczna biżuteria, której motywem przewodnim są kwiaty i elementy florystyczne.

Naszym zadaniem było ubranie tej idei w wizualne szaty. Prace rozpoczęliśmy standardowo od logo, które zarówno poprzez kolorystykę, typografię jak i sygnet nawiązuje do artystycznego charakteru marki. Znak prezentuje abstrakcyjną syntezę litery „H” oraz liści kojarzących się z tworzoną biżuterią. Typografia zaś miała za zadanie oddać autorskie podejście do asortymentu dostępnego na stronie internetowej.
Zaczyn identyfikacji jest kobiecy, delikatny oraz subtelny. Koresponduje z biżuterią tworzoną przez artystkę i stanowi jej dopełnienie.

W następnej kolejności powstał projekt wizytówek, blistra do biżuterii czy finalnie strony internetowej. Strona internetowa została dodatkowo przez nas wdrożona pod system zarządzania treścią WordPress oraz uzupełniona o produkty i treści.

Szukasz projektanta graficznego?

Spodobały Ci się prezentowane powyżej projekty i chciałbyś abyśmy wykonali podobne dla Twojej marki? Napisz do nas i zapytaj o warunki współpracy.

Kontakt z nami

FacebooktwitterpinterestlinkedinmailFacebooktwitterpinterestlinkedinmail