Informacja o projekcie

Data wykonania: 2014 – 2019

Klient: Litori

Rodzaj projektu: Rebranding, Projekt logo, Fotografia produktu, Materiały drukowane

www.litori.pl

Litori to marka należąca do polskiej artystki – Wiolety Lewandowskiej, która istnieje na rynku od 2010 roku. W ofercie firmy znajdziemy ręcznie wykonaną, srebrną biżuterię głównie metodą wire-wrapping.

Tworzone produkty charakteryzują się niepowtarzalną stylistyką oraz dokładnością wykonania. Znajdują swoich licznych odbiorców zarówno w kraju jak i za granicą. Jakość biżuterii została wielokrotnie potwierdzona przez zadowolonych klientów jak i poprzez konkursy, w których została one nagrodzona.

Marka wymagała odświeżenia wizerunku, który nie pasował do wysokiej jakości produktów jak i świadczonych usług. Zastane logo oraz sposób prezentacji biżuterii nie oddawały w pełni ekskluzywności produktu jaki możemy dostać w Litori.

Zaproponowaliśmy całkowity rebranding opierający się na minimalizmie wykorzystanym zarówno w kolorystyce jak i w formie. Naszym głównym celem było maksymalne wyodrębnienie produktu oraz delikatnie i z klasą oznaczenie marki.

Stworzone logo opiera się na autorskiej typografii, w której charakterystyczne „L” może służyć m.in. jako sygnet podczas znakowania biżuterii. Logo dzięki prostej budowie jest czytelne oraz łatwe do reprodukcji praktycznie w każdym rozmiarze co było również jednym z głównych celów.

Rebranding jaki został wykonany odnosił się zarówno do logo marki, materiałów drukowanych, internetowych (promocja w kanałach social media czy opieka nad stroną internetową) jak i sesji fotograficznych produktów. Współpraca nad wizerunkiem jest stała i trwa od 2014 roku. Przedstawione wizualizacje to tylko niewielka część wykonanej pracy.

Szukasz projektanta graficznego?

Spodobały Ci się prezentowane powyżej projekty i chciałbyś abyśmy wykonali podobne dla Twojej marki? Napisz do nas i zapytaj o warunki współpracy.

Kontakt z nami

FacebooktwitterpinterestlinkedinmailFacebooktwitterpinterestlinkedinmail