Informacje o projekcie

Pixel to dość młode czasopismo drukowane na polskim rynku, traktujące o szeroko pojętej tematyce gier wideo. To czym na pewno wyróżnia się spośród konkurencji to podejście do designu. Firma od samego początku istnienia przyciąga minimalistyczną i dopracowaną szatą graficzną każdego numeru. Sam posiadam wszystkie egzemplarze jakie wyszły ze względu głównie na oryginalne i czyste projekty okładek.

Z okazji 35 lecia powstania minikomputera domowego ZX Spectrum zostaliśmy poproszenie o zaprojektowanie okazjonalnej okładki. Okładka ta była oferowana w limitowanej ilości, tylko dla prenumeratorów. Tym bardziej było to dla nas wyróżnienie i wyzwanie.

www.pixel-magazine.com

Chcieliśmy kontynuować stylistykę jaka charakteryzuje markę i dlatego też opracowaliśmy minimalistyczną koncepcję opartą o wektorową ilustrację ZX Spectrum wykonaną przez nas od podstaw. Całość ubraliśmy w żywą i przyciągającą wzrok kolorystykę oraz stylizowaną typografię retro. Wisienką na torcie była modyfikacja logo „Pixel”, które dzięki drobnym zabiegom jeszcze bardziej korespondowało z motywem przewodnim numeru.

Finalny projekt przygotowaliśmy do druku a efekt finalny dotarł do wszystkich prenumeratorów magazynu. Dziękujemy za owocną współpracę i zapraszamy do kontaktu każdego kto potrzebuje podobny projekt dla swojego wydawnictwa.

Szukasz projektanta graficznego?

Spodobały Ci się prezentowany powyżej projekt i chciałbyś abyśmy wykonali podobny dla Twojej marki? Napisz do nas i zapytaj o warunki współpracy.

Kontakt z nami

FacebooktwitterpinterestlinkedinmailFacebooktwitterpinterestlinkedinmail