Informacje o projekcie

Data wykonania: 06.2018

Klient: Studio PL

Rodzaj projektu: Projekt logo, materiały drukowane, promocja social media

www.szkola-studio.pl

Studio PL to lokalna szkoła taneczna oferująca usługi zarówno dla dzieci i młodzieży a także dorosłych. Wśród prowadzonych zajęć znajdziemy m.in. akrobatykę, boks, rytmikę, street dance, lady’s dance czy yogę. Naszym zadaniem było opracowanie wizerunku dla nowo powstającej firmy na rodzimym rynku. Musieliśmy scalić szeroką gamę świadczonych usług w jedną spójną wizję, która byłaby charakterystyczna i skuteczna w wielu grupach odbiorczych.

Prace rozpoczęliśmy od logo, które w swej abstrakcyjnej formie nawiązywało do różniących się od siebie znacznie zajęć. Koncepcja ta wytyczyła stylistykę późniejszych projektów, które posłużyły do wypromowania marki. Najważniejszymi projektami na start były plakaty oraz ulotki informujące o nadchodzącym otwarciu szkoły. Zajęliśmy się również wizerunkiem fanpage’a marki na portalu Facebook.

Na przestrzeni wielu kolejnych miesięcy współpracowaliśmy z marką przy oprawie graficznej nadchodzących zajęć, imprez czy innych eventów zarówno w formie drukowanej jak i cyfrowej a także przy produkcji gadżetów reklamowych.

Szukasz projektanta graficznego?

Spodobały Ci się prezentowane powyżej projekty i chciałbyś abyśmy wykonali podobne dla Twojej marki? Napisz do nas i zapytaj o warunki współpracy.

Kontakt z nami

FacebooktwitterpinterestlinkedinmailFacebooktwitterpinterestlinkedinmail