Informacje o projekcie

Data wykonania: 02.2016

Klient: Sukces Plus

Rodzaj projektu: Projekt logo, materiały drukowane, reklama zewnętrzna, rebranding

www.sukcesplus.pl

Sukces Plus to niewielka firma zajmująca się szkoleniem młodych kierowców. Marka trafiła do nas w zapłakanym stanie, z wizerunkiem zaniedbanym i niedostosowanym do współczesnego rynku. Firma prezentowała typowy dla tej branży rodzaj kreacji graficznej, który przez ten fakt nie wyróżniał się niczym na tle konkurencji. Naszym zadaniem było wykreowanie szaty graficznej dla marki od zera ponieważ nic z dotychczasowych projektów nie dawało się do ponownego wykorzystania/zastosowania w nowej identyfikacji.

Zaczęliśmy oczywiście od logo i to ten projekt był elementem, który miał realny wpływ na kolejne działania. Poza logotypem ważna była promocja na materiałach drukowanych, dzięki którym szkoła nauki jazdy głównie pozyskuje nowych Klientów. Plakaty oraz ulotki – bo o nich jest tutaj mowa – opierają się na nieszablonowym podejściu do tematu. Zrezygnowaliśmy z przeładowania komunikatu zbędnymi informacjami. Postawiliśmy na czysty i zrozumiały dla każdego przekaz.

W następnej kolejności opracowaliśmy wizytówki czy projekt witryny biura wraz z kasetonem. Zajęliśmy się też identyfikacją pojazdów szkoleniowych zgodnie z wymogami prawnymi w naszym kraju. Firma od tej chwili jest jedyną w okolicy, która poprzez swój wizerunek wyróżnia się i przykuwa uwagę. Dzięki tym działaniom zainteresowanie usługami ciągle rośnie co nas bardzo cieszy!

Szukasz projektanta graficznego?

Spodobały Ci się prezentowane powyżej projekty i chciałbyś abyśmy wykonali podobne dla Twojej marki? Napisz do nas i zapytaj o warunki współpracy.

Kontakt z nami

FacebooktwitterpinterestlinkedinmailFacebooktwitterpinterestlinkedinmail