Tengu

Data wykonania: 12.2012

Klient: Tengu

Rodzaj projektu: Rebranding, Projekt i wykonanie materiałów drukowanych, Opracowanie szeregu ilustracji na potrzeby promocji marki

www.tengu.no

Tengu Fitness to marka, dziecko pasjonata z dziedziny szeroko pojętego fitnessu – Pawła Widuto.
Mieszkający od kilku lat w Norwegii Polak z dużym powodzeniem zdobywa zainteresowanie coraz to większej liczby ludzi z całego świata, którzy pragną zadbać o swoje zdrowie i ciało. Zaraża ich swoim oddaniem i pasją do tego co robi. Bardzo aktywny zarówno na sali treningowej jak i w mediach społecznościowych dzieli się technikami, które doskonali i dodaje motywacji tym, którym jej brakuje.

Z marką współpracujemy od kilku lat z dużym powodzeniem projektując zarówno ilustracje na odzież sportową, materiały drukowane jak i plakaty promujące seminaria prowadzone przez Pawła.

Przygoda z Tengu Fitness rozpoczęła się jednak od dość typowej kolejności czyli od projektu logo. Firma działała dłuższy czas na rynku ze znakiem, który nie oddawał w pełni charakteru marki a do tego był nieczytelny oraz ciężki w reprodukcji na materiałach reklamowych. Po zapoznaniu się z historią powstania firmy i jej nazwy oraz osobą Pawła zaproponowaliśmy projekt, który z dużym powodzeniem towarzyszy marce do dnia dzisiejszego.

Sygnet przedstawia symboliczny wizerunek mitycznego tengu, który według japońskich wierzeń był połączeniem człowieka i ptaka. Całość zamknięta jest w formę tarczy, która stanowi dla właściciela marki istotny element odnoszący się do jego zainteresowań i osoby. Typografia, która zamyka kompozycję zawiera w sobie odniesienia do wschodniej kultury przy zachowaniu nowoczesnego wizerunku i dostatecznej czytelności.

Poniżej, z racji dużej ilości opracowanych projektów prezentujemy jedynie wybrane, które powstały na przestrzeni ostatnich lat. Dzięki dużej swobodzie jaką mamy przy projektowaniu materiałów dla Pawła współpraca jest przyjemna i owocna, a każdy projekt jest próbą nowej techniki oraz spojrzenia na temat z innej perspektywy.

Wspieramy Tengu w osiąganiu nowych celów do dnia dzisiejszego i mamy nadzieję, że stan ten utrzyma się jeszcze przez długi okres czasu.

Szukasz projektanta graficznego?

Spodobały Ci się prezentowane powyżej projekty i chciałbyś abyśmy wykonali podobne dla Twojej marki? Napisz do nas i zapytaj o warunki współpracy.

Kontakt z nami

FacebooktwitterpinterestlinkedinmailFacebooktwitterpinterestlinkedinmail