Informacje o projekcie

Data wykonania: 2015– 2018

Klient: Wabis

Rodzaj projektu: Pomysł oraz projekt graficzny maskotki firmowej wykonanej w technice wektorowej.

www.wa-bis.pl

Wabis to polska firma będąca producentem oraz dystrybutorem wysokiej jakości akcesoriów dachowych. Marka ta istnieje od 1999 roku i przez ten czas zdobyła rozpoznawalność oraz zaufanie Klientów zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym.

Klient zgłosił się do nas z prośbą o wymyślenie oraz zaprojektowanie maskotki firmowej bazującej na logo marki. Postać ta miała wspomagać budowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród Klientów. Miała stać się także elementem wyróżniającym i charakteryzującym, który dodatkowo wyróżniał na tle konkurencji

Koncept maskotki został wykonany według wymagań Klienta i opiera się głównie na logo marki, które zostało wykorzystane jako ciało „Wabisia”. Wszystkie powstałe wariacje oraz pozy były tworzone na przestrzeni okresu 2015-2018 roku i towarzyszyły ważnym imprezom firmowym, wydarzeniom sportowym czy innym działaniom marketingowym. Wabiś stał się elementem identyfikacji marki, który jest rozpoznawalny i kojarzony z nią w pozytywny sposób.

Szukasz projektanta graficznego?

Spodobały Ci się prezentowane powyżej projekty i chciałbyś abyśmy wykonali podobne dla Twojej marki? Napisz do nas i zapytaj o warunki współpracy.

Kontakt z nami

FacebooktwitterpinterestlinkedinmailFacebooktwitterpinterestlinkedinmail